Masáže

Masáž je špeciálna procedúra, ktorá je využívaná predovšetkým k upevňovaniu telesného a duševného zdravia, k posilneniu organizmu, ku zvýšeniu výkonnosti, osviežení po fyzickej či psychickej námahe, k liečeniu a doliečovaniu niektorých chorobných a pourazových stavov. 
 
 
Využite naše služby a objednajte sa u našho maséra p. MARCINČÍNA


Ponúka:

 • uvoľnenie svalov chrbta

Uvolní stuhnuté svalstvo od krčnej chrbtice až po driekovú oblasť.

 • masáž v sede

Masáž cez oblečenie na masérskej stoličke.Umenie akupresúry pomáha navracať pocit stratenej dôvery a istoty.Toto starobylé masážne umenie vychádza nielen z tradícií kultúry a morálky, ale aj zo súčasného rýchleho životného a najmä pracovného tempa. Masáž v sede prináša pre maséra i masírovaného množstvo výhod. Vykonáva sa v sede na masážnej stoličke, pričom sa klient nemusí vyzliecť, čo mnohí vítajú.

 • manuálna terapia

     Cieľom je upraviť pohybový systém pacienta natoľko, aby bol schopný plnohodnotne fungovať v spoločnosti, rodine i sám voči sebe bez výrazných bolestí a s čo najmenšou námahou - ekonomizácia svalovej práce a enegie.
     Manuálna terapia je účinná u pacientov s bolesťami pohybového aparátu, ale aj u ľudí, kde lekár nenachádza orgánové poruchy. V praxi to znamená, že laboratórne výsledky, RTG, CT, MRI ap. nezodpovedajú problémom pacienta a ten napriek tomu pociťuje bolesti alebo tzv. dyskomfort.
     Manuálna terapia zasahuje do všetkých odborov, kde má nezastupiteľnú úlohu. Manuálny zásah do funkčných muskuloskeletárnych porúch je v mnohých týchto prípadoch hlavnou liečebnou metódou a často aj jedinou, ktorá môže pacientovi pomôcť a vyliečiť ho. Dôvodom, prečo manuálna terapia nie je ordinovaná, je nezriedka neznalosť toho, čím všetkým môže táto diagnostická a liečebná metóda prispieť k uzdraveniu alebo k úprave zdravotného stavu pacienta.

Kontraindikáciou manuálnej terapie sú:

 1. nádorové a infekčné ochorenia
 2. čerstvé úrazy
 3. osteoporóza ťažkého stupňa
 4. progresívny neurologický deficit
 5. nevysvetlená deformita alebo opuch
 6. vírusové ochorenie a horúčka
 7. podozrenie na malígny proces

 

Cenník:

 1. masáž 30 min. - 10 €
 2. masáž 45min. - 15 €
 3. masáž 60 min. - 20 €
 4. manuálna terapia - 10 €

 

Cena a dĺžka masáže sa prispôsobuje daným potrebám klienta.

Kombinácie druhov terapií, masáží, lokalít a techník vykonávame podľa Vašho priania, zdravotného stavu a potreby. Každý človek je iný, čo je dobré pre jedného, nemusí byť vhodné pre iného.

 

"Príďte si oddýchnuť."

 

Rezervácie na tel. čísle +421 905 851 884 .