OD PONDELKA 18.10.2020 SPÚŠŤAME

ROZVOZ JEDÁL

POČAS CELÉHO OBEDU.

Milí zákazníci,

vzhľadom na momentálnu Covid-19 situáciu sme museli aj my prijať opatrenia, ktoré stanovila naša vláda. S platnosťou od 18.10.2021 (pondelok) nemôžme našich zákazníkov obslúžiť v našej reštaurácií.

 

OD PONDELKA 18.10.2021 SPÚŠŤAME OBJEDNÁVANIE JEDÁL MOŽNOSŤOU ROZVOZU POČAS CELÉHO OBEDU. JEDLO SI MÔŽTE OBJEDNÁVAŤ KAŽDÝ PRACOVNÝ DEŇ OD 08:00 HOD. DO 14:00 HOD. A MY VÁM HO PRIVEZIEME. TAKTIEŽ SI PO JEDLO MÔŽTE PRÍSŤ K NÁM!!!

 

KLIKNI  A OBJEDNAJ  SI  JEDLO  ONLINE !!!

 

  • AKO TO BUDE FUNGOVAŤ?

 

✔  objednávať jedlá si budete môcť každý pracovný deň na telefónnom čísle 0904 844 443, alebo online priamo na našom webe

✔  platba bude prebiehať pri dodaní jedla v hotovosti alebo stravnými lístkami. Cez eshop je možné platiť ja prostredníctvom platobnej brány.

✔  v cene obedového menu je započítané balné a dovoz jedla v rámci mesta Bardejov (do 5 km), objednávky do prímestkých častí Bardejovská Nová Ves, Dlhá Lúka, Bardejovské Kúpele sú spoplatnené poplatkom 1€.

✔  rozvoz jedál bude prebiehať od 11:00 hod. pre objednávky prijaté do 10:30 hod, ďalší rozvoz následne po 12:30 hod. s ohľadom na počet objednávok,

✔  prosíme zákazníkov, aby si jedlo preberali na adrese, ktorú uvedú ako dodaciu a aby sme minimalizovali kontakt našich pracovníkov s väčším množstvom ľudí, je potrebne objednávku preberať výhradne v exteriéri (pred bytovým blokom, domom, kanceláriou..)

✔  zákazníci, ktorí sú v karanténe, sú povinní nám túto skutočnosť oznámiť vopred telefonicky alebo do poznámky k objednávke. Následne si dohodneme podmienky dovozu.

 

 

  • PREČO PRÁVE JEDLO OD NÁS?

 

✔  Jedlo Vám hygienicky zabalíme vďaka moderným baliacim strojom, aby čo možno najmenej stratilo na kvalite,

✔  obaly, do ktorých jedlo balíme, sú vhodné do mikrovlnných rúr na zohrievanie,

✔  naše motto znie: Skvelé jedlo nie je iba o jedle a víne. Skvelé jedlo je predovšetkým o emocionálnom zážitku. Snažíme sa vytvoriť krásne prostredie, skvelé jedlo a starostlivosť, o ktorú sa postará náš personál. Bohužiaľ v momentálnej situácii Vám tieto naše 3 základné piliere nevieme splniť. Nevieme Vám dopriať predovšetkým naše prostredie a starostlivosť, o ktorú sa snažíme dlhé roky. Preto je rad na Vás. Pomôžte našej/vašej reštaurácii prejsť cez toto obdobie tým, že si objednáte jedlo práve od nás, aby sme sa opäť stretli v našom prostredí, prežili spolu ďalšie krásne chvíle, okamihy, degustácie a stretnutia. Veríme, že nás podržíte.

 

Váš #cactusteam  wink