Obedové menu

Milí zákazníci,

vzhľadom na momentálnu Covid-19 situáciu sme museli aj my prijať opatrenia, ktoré stanovila naša vláda. S platnosťou od 15.10.2020 (štvrtok) nemôžme našich zákazníkov obslúžiť v interiéri našej reštaurácie, avšak rozhodli sme sa pre Vás variť aj naďalej.

 

OD PONDELKA 26.10.2020 SPÚŠŤAME OBJEDNÁVANIE JEDÁL S MOŽNOSŤOU OSOBNÉHO ODBERU CEZ VÝDAJNÉ OKIENKO ALEBO DOVOZU PRIAMO K VÁM!!!

 

KLIKNI  PRE ZOBRAZENIE AKTUÁLNEHO OBEDOVĚHO MENU

 

  • AKO FUNGUJEME?

 

✔  objednávať jedlá si môžete každý pracovný deň najneskôr na telefónnom čísle 0904 844 443, alebo online priamo na našom webe. Stačí si vybrať jedlá, o ktoré mate záujem a vyplniť základné údaje,

✔  platba bude prebiehať pri dodaní jedla v hotovosti, alebo prostredníctvom online platobnej brány,

✔  v cene obedového menu je započítané balné a dovoz jedla v rámci mesta Bardejov,

✔  rozvoz jedál bude prebiehať od 11:00 hod. pre objednávky prijaté do 10:45 hod,

✔  od pondelka 10.05.2021 bude menšia zmena v našom rozvoze jedál. Chceme pre Vás rozvoz jedál zachovať, pretože máme na neho dobré ohlasy. Keďže chceme, aby ste viac chodili Vy k nám ako my k Vám, musíme rozvoz jedál trocha obmedziť a to tak, že budeme objednávky prijímať každý pracovný deň iba do 10:45 hod.!!! Neskôr už nebude možné objednať si jedlo na rozvoz, no stále si budete môcť jedlo objednať na osobný odber. Všetke prijaté objednávky budú rozvezené štandardne medzi 11:00 hod. až 12:00 hod.

✔  prosíme zákazníkov, aby si jedlo preberali na adrese, ktorú uvedú ako dodaciu a aby sme minimalizovali kontakt našich pracovníkov s väčším množstvom ľudí, je potrebne objednávku preberať výhradne v exteriéri (pred bytovým blokom, domom, kanceláriou..),

✔  zákazníci, ktorí sú v karanténe, sú povinní nám túto skutočnosť oznámiť vopred telefonicky alebo do poznámky k objednávke. Následne si dohodneme podmienky dovozu.

 

 

  • PREČO PRÁVE JEDLO OD NÁS?

 

✔  Jedlo Vám hygienicky zabalíme vďaka moderným baliacim strojom, aby čo možno najmenej stratilo na kvalite,

✔  obaly, do ktorých jedlo balíme, sú vhodné do mikrovlnných rúr na zohrievanie,

✔  naše motto znie: Skvelé jedlo nie je iba o jedle a víne. Skvelé jedlo je predovšetkým o emocionálnom zážitku. Snažíme sa vytvoriť krásne prostredie, skvelé jedlo a starostlivosť, o ktorú sa postará náš personál. Bohužiaľ v momentálnej situácii Vám tieto naše 3 základné piliere nevieme splniť. Nevieme Vám dopriať predovšetkým naše prostredie a starostlivosť, o ktorú sa snažíme dlhé roky. Preto je rad na Vás. Pomôžte našej/vašej reštaurácii prejsť cez toto obdobie tým, že si objednáte jedlo práve od nás, aby sme sa opäť stretli v našom prostredí, prežili spolu ďalšie krásne chvíle, okamihy, degustácie a stretnutia. Veríme, že nás podržíte.

 

Váš #cactusteam  wink