V PONUKE

VALENTÍNSKE MENU

OBJEDNÁVKY PRIJÍMAME DO 12.2.2021
No čo, kam vezmeš svojho milovaného/milovanú na Valentínsku večeru tento rok? laugh
 
Ver, že aj my sme smutní z toho, že Vás nemôžme u nás privítať a dopriať Vám pohodlie a štandard pri dobrej večeri, či vínku. Určite rozmýšľaš, čo vymyslieť, ako prekvapiť, aby ste prežili krásny večer, na ktorý budete spolu spomínať. 
Dobrým jedlom nikdy nič nepokazíš. Čo tak naservírovať 3-chodovú večeru? Veľmi rád by si, ale so svojim kuchárskym umením zvládneš spraviť tak maximálne vifonku? cheeky
 
Máme pre teba riešenie. Náš tím zostavil Valentínske menu, ktoré ti radi privezieme. Snažili sme sa ho zostaviť tak, aby jedlá čo možno najmenej stratili na kvalite pri prevoze. No a zvyšok je už len na tebe. smiley Potom nám daj vedieť, ako si bol spokojný/ná.cool smileywink
 
Na výber máš z dvoch hlavných jedál. Cena za 3-chodové menu sa líši podľa vybraného hlavného jedla. Ako pozornosť každý pár od nás dostane ešte fľašu vína. Nezabudni, že máme limitované množstvo, ktoré sme schopní pripraviť, takže rezervuj si večeru čo najskôr.
 
Rezervácie prijímame do piatka 12.2.2021 do 14:00 hod na tel. č. 0904 844 443. Rozvoz jedál bude prebiehať v nedeľu 14.2.2021 po 18.00 hod. Naši kuriéri ťa budú vopred kontaktovať.
 
Tešíme sa na Vaše objednávky.
 
Váš @cactusteam wink
 
VALENTÍNSKE MENU